Karrier

Szállodaipar egy izgalmas és különleges világ. A Mátra pedig az ország egyik legszebb kirándulóhelye.

Szeretnél egy ilyen különleges helyen dolgozni? Jelentkezz hozzánk!

Aktuális nyitott pozícióink

  • Szobaasszony és szállodai takarító
  • Recepciós
    • Elvárások:
    • heti 1-2 éjszakai műszak,
    • szakmai tapasztalat és/vagy szakirányú végzettség,
    • egy idegennyelv ismerete.
  • Pultos, büfés
  • Felszolgáló
  • Konyhai kisegítő
  • Segédszakács
  • Szakács
  • Karbantartó
Karrier
Karrier
Karrier
Karrier

Amit biztosítunk:

  • többféle munkavégzési lehetőség:
    • rész és teljes munkaidős foglalkoztatás
    • egyszerűsített foglalkoztatás
    • diákmunka, gyakorlat
  • csodálatos munkakörnyezete:
    • gyönyörű erdei-tavi környezet
    • friss és kristálytiszta levegő
    • madárcsicsergés
    • nyaralós hangulat
  • számos munkaterület: recepció, housekeeping, wellness, étterem, büfé, konyha, animáció, rendezvények, értékesítés, karbantartás stb.
  • bizonyos esetekben lakhatás biztosítása
  • teljesítmény alapú bérezés versenyképes alapbérrel
  • kedvezményes személyzeti étkezés éttermünkben
  • üzemanyag térítés
  • csapatépítők, karácsonyi buli
  • szuper kollégák

Jelentkezz, ha:

  • szereted, ha munkában gyorsan telik az idő
  • jó helyzetfelismerő vagy, és gyorsan reagálsz
  • jó problémamegoldó vagy
  • szereted a kihívásokat
  • szeretnél fejlődni és több helyzetben is kipróbálni magad
  • szeretsz és tudsz csapatban dolgozni
  • türelmes és empatikus vagy és szeretsz emberekkel foglalkozni
  • szeretsz örömet okozni a vendégeknek
  • szívesen veszel részt esküvők, csapatépítők, családi napok, fesztiválok, akár több száz vagy ezer fős rendezvények lebonyolításában

Előny:

  • nyelvismeret
  • vendéglátós vagy szállodás tapasztalat és/vagy tanulmányok
  • jogosítvány

Ha úgy érzed, illik rád a leírás, és szívesen lennél csapatunk része, jelentkezz! Egy jó csapatjátékosra mindig szükségünk van, bármely területen!

Küld el fényképes önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi email címre:
karrier@matrakemping.hu